سرمایه گذاری باگ هانترها بیشتر در چه زمینه ای است؟

سرمایه گذاری باگ هانترها بیشتر در چه زمینه ای است؟

به نظر شما باگ بانتی هانترها با پول اضافی پاداش هایشان چه کارهایی انجام می‌دهند؟ سرمایه گذاری در بورس یا سرمایه‌گذاری روی دارایی‌های فیزیکی؟

وقتی درباره باگ بانتی صحبت میکنیم، مخصوصا باگ بانتی تمام وقت، به این معناست که باگ بانتی منبع درآمد اصلی شماست. منظور ما از پول اضافی ایناست که پس از هزینه‌های عادی زندگی، پس‌انداز بازنشستگی، بخشیدن و … با باقیمانده پولتان چه کارهایی می توانید انجام دهید. از صندوق سود انباشته بانک‌ها استفاده می‌کنید؟! به استخدام نیرو برای کارآفرینی فکر می‌کنید؟ (برخی افراد اعتقاد دارند که با پول اندکی که ته حسابشان باقیمانده سهمی در بورس خریداری کنند و سپس کلا آن را فراموش کنند تا بلکه روزی به یک سود کلان برسند!!! )

1. سرمایه گذاری در صندوق سرمایه گذاری اوراق بهادار، با سود تضمینی. درصورت نیاز هم می توانید پولتان را بیرون بیاورید.
شاید برایتان سوال پیش بیاید که محاسبه درصد سود این صندوق های سرمایه‌گذاری به چه صورت محاسبه می‌شود. باید بگوییم که براساس نرخ بهره بانک مرکزی متغیر است، و سودبازدهی سالانه باتوجه به این مورد سالانه تغییر می‌کند.

2. سرمایه‌گذاری روی دارایی های واقعی و قابل لمس و سرمایه‌گذاری های سنتی.

3. سرمایه گذاری در حساب بانکی چندملیتی که هرماه از طریق سود سهام وجهی به مبلغ سپرده شما افزوده می‌شود. چنین حساب های سرمایه گذاری بدین صورت است که از همه نقاط جهان درصد معین شده ای از سود سهام به حساب شما واریز می‌شود. مثلا 25% از ژاپن، 25% اروپا و جاهای دیگر. مثلا ژاپن گاها کارهای عجیبی با سود سهام و از این قبیل چیزها برای سهامداران انجام می دهد. برای مثال گاهی اوقات شما از مزایای ملموسی مانند تخفیف در محصولات یا سبدهای میوه یا چیزهای دیگر برخوردار می شوید.

4. یک مشاور مالی بگیرید، به آنها پول بدهید تا کاری که در تخصصان است را برای پول‌های اضافی شما انجام دهند. شاید بگویید هزینه‌های مشاور مالی را قرار است چگونه مدیریت کنیم که خب پیشنهاد می‌کنم برای تامین هزینه مشاور مالی 2 عدد باگ بیشتر پیدا کنید. احتمالا می‌پرسید آیا اصلا مشاور مالی خوب هم پیدا می‌شود، که جواب بله است.

5. روی استارآپ و خودتان (کتاب، دوره‌های آموزشی، نرم افزاریکه باعث شود تا زمان کمتری هدر بدهید و …) سرمایه گذاری کنید.

6. خیلی از افراد به دنبال یک فرد مطمئن و امانتدار برای مشاوره گرفتن و سپردن پول به دستشان هستند. پیشنهاد من این است که اگر هنوز پول داخل حساب H1 شماست و هنوز شما هیچ پرونده برای کارهای مالیاتی تان تشکیل نداده‌اید، به آن دست نزنید. دراینصورت از لحاظ مالیاتی کمتر ضرر می‌کنید.

7. برای خیلی از افراد خریدن یک نوشیدنی یا خوراکی خوب می تواند یک سرمایه گذاری باارزش باشد. 😉

8. برای مثال در کشور هند با توجه به میزان جمعیت و مساحت کشور، بهتر است درصدی از درآمد را به خرید ملک اختصاص داد. ابتدا می توان از سرمایه گذاری در صندوق های سهام‌ چند ملیتی که سودبیشتری نسبت به بقیه صندوق ها دارد، شروع کرد، سپس در مناطق سطح پایین که هزینه مسکن و ملک درآنها پایین است ملکی تهیه کرد.
شاید این سوال برایتان پیش بیاید که این پیشنهاد زیادی خوشبینانه بود، چرا که “تورم” را درنظر نگرفتیم، که خب سوال درست و به جایی است، برای جوامعی که تورم درانها کنترل نشده است، سرمایه گذاری در صندوق‌های سود سهام فکر خوبی نیست.

9. برخی از باگ بانتی هانترها ترجیح میدهند قبل از شروع هرکاری وام‌های خود را پرداخت کنند، مخصوصا وام‌هایی که سود بهره بیشتری دارند را اول از همه پرداخت می‌کنند (منظور فرد پیشنهاد دهنده اینجا پرداخت وام مسکن بود)، تا در آخر قبل از هرچیزی صاحب یک خانه شوند. از نظر این افراد مرحله بعدی سرمایه گذاری در سودسهام تجاری است.

10. جمع کردن و خریدن بیت کوین و اترویم به تعداد زیاد 😊

11. عده‌ای از باگ بانتی هانترها پول اضافی خودشان را اینگونه سرمایه‌گذاری می‌کنند. 25% برای خرید طلای واقعی، 70% سرمایه گذاری در بازار سهام، 5 % پرداخت وام مسکن. این برای فردیست که باگ هانتینگ را به عنوان کار تمام وقت انتخاب نکرده و هزینه های معمول و روزمره خود را بااستفاده از حقوق ثابتی که از کار تمام وقتش بدست می‌آورد مدیریت می‌کند.

12. خرید ابزارهای سخت افزاری، کتاب، و بقیه پول را صرف امور خیریه می‌کنند!
قطعات سخت افزاری کمی گران هستند، اما اگر کمی وقت بگذارید می تاونید قطعات قیمت مناسب با کارآیی بالا پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *